Stanovi u Travniku do 120.000 KM

Prodani stanovi u Travniku u cjenovnom rangu do 120.000 KM iz zvanične evidencije prodaja Federacije BiH.

Prodaja u rangu (od 2011.)
30
4% svih stanova
Cijena/m² grada (12 mj.)
1850 KM/m²
Orijentaciona površina
~65

Distribucija - stanovi u Travniku do 120.000 KM

Crvena isprekidana linija označava cjenovni ceiling od 120.000 KM. Sve ćelije ispod linije pripadaju ovom rangu. 30 prodaja u zadnjih 12 mjeseci, agregat bez pojedinačnih prodaja.

↑ Cijena/m² · → Površina (m²)3150+ KM2900–31502700–29002450–27002250–24502000–22501800–20001550–18001+1+1+1+1+---1+1+1+------1+1+1+----1+1+1+------1+1+--------------1+------1+1+------20–3030–4040–5555–7070–8585–100100–120120+

Po broju soba - stanovi u Travniku do 120.000 KM

Drugi cjenovni rangovi u Travniku

Česta pitanja - stanovi u Travniku do 120.000 KM

Koliko stanova u Travniku košta do 120.000 KM?

U zvaničnoj evidenciji prodaja FBiH zabilježeno je 30 prodaja stanova u Travniku u cjenovnom rangu do 120.000 KM, što je oko 4% svih prodanih stanova u gradu.

Koliko m² ima stan do 120.000 KM u Travniku?

Za cijenu do 120.000 KM pri prosječnoj cijeni od 1850 KM/m², orijentaciona površina iznosi oko 65 m².

Isplati li se kupiti stan do 120.000 KM u Travniku?

Prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Za 120.000 KM možeš očekivati stan od oko 65 m² u prosječnom dijelu grada; manja kvadratura ili rubno naselje daju prostora za popust, dok atraktivnije lokacije i nove gradnje skaču iznad toga.

Stanovi do 120.000 KM u drugim gradovima - Srednjobosanski kanton

Pregled tržišta nekretnina u Travniku · Srednjobosanski kanton: tržišni izvještaj