Petosobni i veći stanovi u Travniku

Cijene, površine i aktuelne prodaje petosoban i veći stanova u Travniku iz zvanične evidencije prodaja Federacije BiH.

Cijena/m² (12 mj.)
1850 KM/m²
Tipična površina
115+
Prodaja u gradu (od 2011.)
760

Koliko košta petosoban i veći stan u Travniku?

Prema podacima iz zvanične evidencije prodaja FBiH, prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Petosobni i veći stanovi (115+ m²) obično premašuju 213.325 KM.

Petosobni i veći stanovi u Travniku po cjenovnom rangu

Drugi tipovi stanova u Travniku

Česta pitanja - petosoban i veći stan u Travniku

Koliko košta petosoban i veći stan u Travniku?

Prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Tipična površina za petosoban i veći stan je 115+ m², tako da se procijenjena cijena kreće od 213.325 KM do 278.250 KM.

Koliko m² ima petosoban i veći stan?

Petosoban i veći stanovi i veći obično imaju više od 115 m².

Je li cijena petosoban i većog stana veća u centru Travnik?

Da - cijena po kvadratu u centru Travnik obično je 20–40% viša nego u rubnim naseljima. Pogledaj interaktivnu mapu na mapa.ba za tačne cijene po lokaciji.

Petosobni i veći stanovi u drugim gradovima - Srednjobosanski kanton

Pogledaj interaktivnu mapu: svi stanovi u Srednjobosanskom na mapi → · Srednjobosanski kanton: tržišni izvještaj