Četvorosobni stanovi u Travniku

Cijene, površine i aktuelne prodaje četvorosoban stanova u Travniku iz zvanične evidencije prodaja Federacije BiH.

Cijena/m² (12 mj.)
1850 KM/m²
Tipična površina
85130
Prodaja u gradu (od 2011.)
760

Koliko košta četvorosoban stan u Travniku?

Prema podacima iz zvanične evidencije prodaja FBiH, prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Za tipičnu površinu četvorosoban stana (85–130 m²), procijenjena cijena je između 157.675 KM i 241.150 KM.

Četvorosobni stanovi u Travniku po cjenovnom rangu

Drugi tipovi stanova u Travniku

Česta pitanja - četvorosoban stan u Travniku

Koliko košta četvorosoban stan u Travniku?

Prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Tipična površina za četvorosoban stan je 85–130 m², tako da se procijenjena cijena kreće od 157.675 KM do 241.150 KM.

Koliko m² ima četvorosoban stan?

Četvorosoban stan u BiH obično ima između 85 i 130 m².

Je li cijena četvorosobaog stana veća u centru Travnik?

Da - cijena po kvadratu u centru Travnik obično je 20–40% viša nego u rubnim naseljima. Pogledaj interaktivnu mapu na mapa.ba za tačne cijene po lokaciji.

Četvorosobni stanovi u drugim gradovima - Srednjobosanski kanton

Pogledaj interaktivnu mapu: svi stanovi u Srednjobosanskom na mapi → · Srednjobosanski kanton: tržišni izvještaj