Troiposobni stanovi u Travniku
Cijene, površine i aktuelne prodaje troiposoban stanova u Travniku iz zvanične evidencije prodaja Federacije BiH.
Koliko košta troiposoban stan u Travniku?
Prema podacima iz zvanične evidencije prodaja FBiH, prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Za tipičnu površinu troiposoban stana (75–105 m²), procijenjena cijena je između 139.125 KM i 194.775 KM.
Troiposobni stanovi u Travniku po cjenovnom rangu
Drugi tipovi stanova u Travniku
Česta pitanja - troiposoban stan u Travniku
Koliko košta troiposoban stan u Travniku?
Prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Tipična površina za troiposoban stan je 75–105 m², tako da se procijenjena cijena kreće od 139.125 KM do 194.775 KM.
Koliko m² ima troiposoban stan?
Troiposoban stan u BiH obično ima između 75 i 105 m².
Je li cijena troiposobaog stana veća u centru Travnik?
Da - cijena po kvadratu u centru Travnik obično je 20–40% viša nego u rubnim naseljima. Pogledaj interaktivnu mapu na mapa.ba za tačne cijene po lokaciji.