Dvosobni stanovi u Travniku
Cijene, površine i aktuelne prodaje dvosoban stanova u Travniku iz zvanične evidencije prodaja Federacije BiH.
Koliko košta dvosoban stan u Travniku?
Prema podacima iz zvanične evidencije prodaja FBiH, prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Za tipičnu površinu dvosoban stana (42–65 m²), procijenjena cijena je između 77.910 KM i 120.575 KM.
Dvosobni stanovi u Travniku po cjenovnom rangu
Distribucija - stanovi 42–65 m² u Travniku
Tamnija ćelija = više prodaja u tom (površina × cijena/m²) bin-u. 20 prodaja u zadnjih 12 mjeseci, agregat bez pojedinačnih prodaja.
Drugi tipovi stanova u Travniku
Česta pitanja - dvosoban stan u Travniku
Koliko košta dvosoban stan u Travniku?
Prosječna cijena stana u Travniku iznosi 1850 KM/m². Tipična površina za dvosoban stan je 42–65 m², tako da se procijenjena cijena kreće od 77.910 KM do 120.575 KM.
Koliko m² ima dvosoban stan?
Dvosoban stan u BiH obično ima između 42 i 65 m².
Je li cijena dvosobaog stana veća u centru Travnik?
Da - cijena po kvadratu u centru Travnik obično je 20–40% viša nego u rubnim naseljima. Pogledaj interaktivnu mapu na mapa.ba za tačne cijene po lokaciji.