Troiposobni stanovi u Busovači
Cijene, površine i aktuelne prodaje troiposoban stanova u Busovači iz zvanične evidencije prodaja Federacije BiH.
Koliko košta troiposoban stan u Busovači?
Prema podacima iz zvanične evidencije prodaja FBiH, prosječna cijena stana u Busovači iznosi 1750 KM/m². Za tipičnu površinu troiposoban stana (75–105 m²), procijenjena cijena je između 131.925 KM i 184.695 KM.
Troiposobni stanovi u Busovači po cjenovnom rangu
Drugi tipovi stanova u Busovači
Česta pitanja - troiposoban stan u Busovači
Koliko košta troiposoban stan u Busovači?
Prosječna cijena stana u Busovači iznosi 1750 KM/m². Tipična površina za troiposoban stan je 75–105 m², tako da se procijenjena cijena kreće od 131.925 KM do 184.695 KM.
Koliko m² ima troiposoban stan?
Troiposoban stan u BiH obično ima između 75 i 105 m².
Je li cijena troiposobaog stana veća u centru Busovača?
Da - cijena po kvadratu u centru Busovača obično je 20–40% viša nego u rubnim naseljima. Pogledaj interaktivnu mapu na mapa.ba za tačne cijene po lokaciji.