Trosobni stanovi u Jajcu

Cijene, površine i aktuelne prodaje trosoban stanova u Jajcu iz zvanične evidencije prodaja Federacije BiH.

Tipična površina
6090
Prodaja u gradu (od 2011.)
80

Koliko košta trosoban stan u Jajcu?

Prema podacima iz zvanične evidencije prodaja FBiH, prosječna cijena stana u Jajcu iznosi N/A. Za tipičnu površinu trosoban stana (60–90 m²), procijenjena cijena je između 108.000 KM i 162.000 KM.

Trosobni stanovi u Jajcu po cjenovnom rangu

Drugi tipovi stanova u Jajcu

Česta pitanja - trosoban stan u Jajcu

Koliko košta trosoban stan u Jajcu?

Prosječna cijena stana u Jajcu iznosi 1800 KM/m². Tipična površina za trosoban stan je 60–90 m², tako da se procijenjena cijena kreće od 108.000 KM do 162.000 KM.

Koliko m² ima trosoban stan?

Trosoban stan u BiH obično ima između 60 i 90 m².

Je li cijena trosobaog stana veća u centru Jajce?

Da - cijena po kvadratu u centru Jajce obično je 20–40% viša nego u rubnim naseljima. Pogledaj interaktivnu mapu na mapa.ba za tačne cijene po lokaciji.

Trosobni stanovi u drugim gradovima - Srednjobosanski kanton

Pogledaj interaktivnu mapu: svi stanovi u Srednjobosanskom na mapi → · Srednjobosanski kanton: tržišni izvještaj